Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener, daire amirleri ve il genel meclis üyeleri köylerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde görmek için köylerde vatandaşla buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakam Şener Sarımeşe köyüne ziyaret yaptı. Yapılan ziyaretlerde yürütülen çalışmalar ve vatandaşların talepleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.
01 Eylül 2018 Cumartesi 10:27
![Çilimli Kaymakamı Köylüleri Dinledi Çilimli Kaymakamı Köylüleri Dinledi](https://www.malumathaber.com/images/haberler/2018/09/kaymakam_sener_koylulerle_bir_araya_geldi.jpg)
Son Güncelleme: 01.09.2018 11:08