Bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceğini de belirten Başkan Ay, “Ekiplerimiz şuanda Kalıcı Konutlar ve merkez Mahalleleri’ndeki çalışmalarına devam ediyor. Şehrin tamamında asfaltı zarar gören güzergahlarda gerekli iyileştirmeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Hemşerilerimizin ulaşım konusunda herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına azami bir çaba gösteriyoruz. İnşallah yol iyileştirme çalışmalarımız kısa süre içerisinde tamamlanacak” ifadelerini kullandı.
19 Eylül 2018 Çarşamba 17:43
![Dursun Ay: “Yollarda İyileştirmeler Yapılıyor” Dursun Ay: “Yollarda İyileştirmeler Yapılıyor”](https://www.malumathaber.com/images/haberler/2018/09/dursun_ay_yollarda_iyilestirmeler_yapiliyor_h6063_08e64.jpg)
Son Güncelleme: 19.09.2018 18:04